VIDEOEENUSED

DVD ja BLU-RAY masterplaatide tegemine

Tellija materjalist menüüdega või menüüdeta masterplaatide tegemine. Miks masterplaate on vaja teha? DVD mängijad on erineva võimekusega erinevaid videoformaate avama. Sageli võib juhtuda, et DVD mängija ei mängi mingit plaati. Masterplaadi tegemine tähendab videofailide konverteerimist sellisesse formaati, mida kõik DVD mängijad on suutelised esitama. Lisaks on võimalik selle tegemise käigus lisada plaadile menüüsid, mis võimaldavad materjali valikuliselt ja oma soovi järgi vaadata.

Videomontaaž – koduvideost kunstiteoseks

Teil on videokaamera vms ja olete sellega usinasti filminud. Materjali on kogunenud kõvasti. Tahaksite selle hulgast midagi välja valida ja filmiks kokku panna. Seda enam et tähtis sündmus on tulemas ja tahaksite oma filmimisi, kus on kahtlemata palju huvitavat, ka teistele näidata. Paraku ei jõua vaatajad oodata, kui te sobilikku materjali siit ja sealt otsite, sest materjali on palju, video tegemisel on käsi aeg-ajalt kõvasti värisenud, mingi osa sellest filmimisest läinud sobiva kaadri ja rakursi otsinguks, ja pilt liigub kiiresti ringi. Aeg-ajalt olete unustanud kaamera lihtsalt käima ja seetõttu üles võtnud oma jalgade töö. Kas seda ka kunagi hiljem vaadata jõutakse – kahtlen sügavalt. Sellise video puhul tüdinevad vaatajad väga ruttu.
Niisiis on vaja rohkest videomaterjalist huvitavamad kohad otsida, praak välja lõigata, veel väga palju asju teha ja uuesti kokku panna.
Võimalusi on lõpmata palju. Filmi võib lisada ka pilte. Aga aega napib ja oskusi ja tehnilisi võimalusi samuti eriti pole. Me teeme selle töö teie eest ära! Loomulikult peab eelnema väike mõttevahetus tellija eelistuste teemadel. Milleks lasta oma unikaalsel videomaterjalil kasutult seista?!

CD ja DVD paljundamine

CD ja DVD plaatide paljundamine (väiketiražeerimine kuni 30 tk) koos plaadi kujunduse ja ümbriste valmistamisega.

CD ja DVD plaatide ja ümbriste kujundamine

CD ja DVD plaatidele annab korraliku välimuse ja isikupära ikkagi korralik plaadi kujundus ning kujundatud plaadiümbrised. Korralikult kujundatud CD ja DVD plaate koos ümbrisega on tore omal kasutada või kingituseks anda.