Back to top

Portreefilm

Meie ümber on palju inimesi, kelle elukäik vääriks jäädvustamist. Mõnikord on nad rohkem tuntud, teinekord teab neid ainult suhteliselt väike hulk inimesi. Nad on huvitavad, neil on teistele midagi öelda, nad omavad piisavalt elukogemust, neil on olnud põnev elulugu, nad on midagi saavutanud jne. Praegu on väga populaarsed elulooraamatud. Toredaks alternatiiviks raamatule on kindlasti film. Kahtlemata on raamatul oma eelised, kuid film salvestab inimese palju ehedamal kujul, kui seda suudab üks raamat teha.
Allorafilm pakub võimalust teha filmi igaühest. Tegemist oleks portreedokumentaalfilmiga. Filmi saab lisada fotosid, vanu filmilõike, dokumente jms. Kui film teha õigel ajal, siis on võimalik peaosas kasutada isikut, kellest see film räägibki.
Filmi tellija ei pruugi olla filmitav persoon ise, vaid hoopis tema lähisugulased, järglased, töökaaslased, temaga seotud ettevõtted ja asutused. Eriti tore oleks selline film isiku sünnipäevaks, tööjuubeliks vms. Suurepärane võimalus teile olulise inimese jäädvustamiseks ja hinnaline kingitus filmitavale!